FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Chest of drawers 11107289
*
nr 1110 7289
CHEST OF DRAWERS
Teak, length: 80 cm, width: 44 cm, height: 115 cm,
Teak, längd: 80 cm, djup: 44 cm, höjd: 115 cm
Estimate:
1500
Sold:
SEK 2200
Auction date:
Monday May 22 2017
at 20:48:45
- Bid history
Time
Bidder
Bid
17/5 09:46:08
1
1.500 kr
17/5 19:13:49
2
1.200 kr
17/5 19:13:49
1
1.300 kr (Robot)
21/5 19:39:48
2
1.500 kr
21/5 19:39:48
1
1.500 kr (Robot)
22/5 14:56:55
3
1.800 kr
22/5 16:32:19
4
1.800 kr
22/5 16:32:19
3
1.800 kr (Robot)
22/5 16:33:16
4
1.900 kr
22/5 16:39:28
3
2.000 kr
22/5 16:44:36
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 22
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
8296 Tallboy
Nyrenässans, painted white, 6 lådor. Width: 90 cm,..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
27 maj at 19:51
*
CHEST OF DRAWERS
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1110 7289
CHEST OF DRAWERS
Teak, length: 80 cm, width: 44 cm, height: 115 cm,
Teak, längd: 80 cm, djup: 44 cm, höjd: 115 cm
Estimate: | 1500 |
---|---|
Sold: | SEK 2200 |
Auction date: |
Monday May 22 2017 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
17/5 09:46:08 | 1 | 1.500 kr |
17/5 19:13:49 | 2 | 1.200 kr |
17/5 19:13:49 | 1 | 1.300 kr (Robot) |
21/5 19:39:48 | 2 | 1.500 kr |
21/5 19:39:48 | 1 | 1.500 kr (Robot) |
22/5 14:56:55 | 3 | 1.800 kr |
22/5 16:32:19 | 4 | 1.800 kr |
22/5 16:32:19 | 3 | 1.800 kr (Robot) |
22/5 16:33:16 | 4 | 1.900 kr |
22/5 16:39:28 | 3 | 2.000 kr |
22/5 16:44:36 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 22
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
8296 Tallboy
Nyrenässans, painted white, 6 lådor. Width: 90 cm,..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
27 maj at 19:51